Alışverişin Kolay Yolu : Gonder.com.tr

Alışveriş yapmak hayatımızı devam ettirebilmemiz için şüphesiz önemli bir iştir. Fakat Özellikle büyük şehirlerde bu imkana erişebilmek için fazlasıyla çaba sarf etmek gerekiyor. Bu sırada kaybettiğimiz en önemli şey ise saatlerimiz oluyor. Özellikle indirimleri takip eden ve neredeyse her ürününü farklı yerden alan biriyseniz kaybedeceğiniz zamanın haddi hesabı yoktur.

Gonder.com.tr yeni bir girişimcilik fikriyle özellikle alışveriş sırasında kaybedilen zamanı minimuma indirmek için hizmete girmiş mükemmel bir yardımcıdır. Mobil uygulamaları ve internet siteleri sayesinde, üyelerine kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilme olanağı tanıyor.

Bu uygulamaya üye olduktan sonra ihtiyaçlarınızı istediğiniz şekilde belirleyebilir ve anında ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zaman da günlere göre ihtiyaçlarınızı planlayabilir, özel oluşturulan Gönder Dur-al noktalarından geçerken teslim alabilir ve her daim taze ürünlere erişebilirsiniz.

Özel soğutma sistemine ve depolama düzeneğine sahip olan araçlarla oluşturulmuş olan özel durak noktaları, siz işinizden dönerken veya tatilden dönerken uğrayıp siparişlerinizi teslim alabileceğiniz benzersiz bir hizmettir. Aynı zaman da özel sistemleri sayesinde siparişleriniz her zaman güvende ve taze olarak kalmaktadır.

Gonder.com.tr girişiminin pilot olarak adrese teslim hizmeti İstanbul Anadolu yakasına, Ümraniye, Kadıköy ve Üsküdar bölgelerine başlamıştır. Yine Türkiye’de bir ilk olan Dur-Al noktaları ise yine birçok farklı semt ve geçiş yollarında hizmete girmiştir. Bu sayede yol üstünde birkaç tık yardımıyla sipariş ettiğiniz taze ürünleri geçerken alabilir ve hiç zaman kaybetmeden evinize gidebilirsiniz.

Yine kapıya teslim hizmeti sayesinde istediğiniz yerden sipariş ettiğiniz ürünleri sizlere en hızlı ve en pratik bir şekilde özel araçlarıyla ulaştırmak da ve kapınıza kadar teslim yapmaktadır. Bu sayede evinizden çıkmadan birkaç dakika içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı bir tıkla sipariş edebilir ve dakika içinde sahip olabilirsiniz.

 

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*