BiMezar.com ile Bakımsız Mezar Kalmasın

Mezarlar dünyadan göçüp giden insanların bedenlerinin gömüldüğü bir yapının haricinde daha büyük ve farklı anlamlara sahiplerdir. Ölenlerin bir nevi hatırlanmasını ve sık sık ziyaret edilerek şahıslarına dualar okunmasını, en önemlisi de onların unutulmadığını ve dünyada birer iz bıraktıklarını bizlere ima eden bu yapılar, onların ruhlarının yüceltilmesi açısından oldukça önemlidir.

Fakat günümüzde mezarlar şehirlerin dışına inşa edilmekte, ya da ölenler köylerine gömülmektedir. Bu da sık sık ziyaret edilmesini ve mezarların sulanarak ölülere saygı duyulmasını zorlaştıran etmenlerdendir.

Bu sebeple günümüzde sizin yerinize mezarların bakımızı üstlenen farklı girişimler ortaya çıkmış, özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar tarafından da oldukça ilgi görmüştür. Bu girişimlerin en bilineni ise Bimezar.com’dur.

Bu girişim tek seferlik, aylık veya senelik mezar bakım paketleri sayesinde her bütçeye uygun bir şekilde mezar bakım hizmetleri sunmaktadır. Bu paketlerin içeriğinde ise mezar taşı yazılarının yenilenmesinden, mezarın sulanıp etrafının temizlenmesine kadar hatta kuşlar için mezar başına buğday konulmasına kadar birçok farklı hizmeti bu paketler sayesinde sizlere sunmaktadır.

Bunun haricinde Bimezar girişimi, çelenk gönderme ve rahmetlinin anısına lokma döktürme gibi farklı ve ekstra hizmetleri de mezar bakımı haricinde müşterilerine sunmakta, vefat eden bir bireyin arkasından yapılması gereken tüm hizmetleri kaliteli ve profesyonel bir şekilde müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

Kabirlerin tek seferlik, aylık ve ya yıllık olarak bakımlarının yapılmasının haricinde yine kabirlere gül ve karanfil gönderme, özel istek kutusu hazırlatma gibi birbirinden farklı hizmetleri geniş bir yelpazede sunmayı amaçlayan bu girişim, kabirlerin temiz olması ve rahmetliye yakışır bir biçimde varlığını koruyabilmesi için düşünülmüş çok yönlü bir girişimdir.

Özellikle kabir ziyaretleri için vakit bulamayan bireylerin tercih edebileceği bimezar.com girişimi, Bu tip problem yaşayanlara oldukça güzel bir fırsat sunuyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*