Çocuğunuzun Göbek Bağını İstediğiniz Yere Gömen Girişim : Gobekbox.com

Millet olarak köklü bir geçmişe sahibiz. Köklü geçmişimizin birikimiyle birlikte geniş bir de kültürümüz vardır. Gelenek haline gelmiş ilginç uygulamalar hala geçerliliğini korur. Kültürümüzde yer alan en ilginç uygulamalardan biri de doğan çocuğumuzun göbek bağını okumasını istediğimiz okulun bahçesine, çalışmasını istediğimiz firmanın veya oynamasını istediğimiz futbol kulübünün bulunduğu yere ekme faaliyetidir.

Bu sayede çocuk büyüdüğünde buralarda olabileceği düşünülür ve ümit edilir. Her ne kadar bilimsel bir temeli olmasa da bu konuda mükemmel bir girişim olan Gobekbox.com karşımıza çıkıyor.

Çocuğunuz doğduğunda istediğiniz herhangi bir yere göbek bağını özel kutular ile gönderebiliyor ve istediğiniz yere gömülmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun için bu web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Sadece çocuğunuzun olmasını dilediğiniz bir yeri hayal edin, daha sonra gobekbox.com adresinden başvuru yapın, evinize özel bir kutu gelsin ve siz o kutuyu yönergelere uyarak hazırlayın. Daha sonrasını ise Göbekbox’a bırakın.

Gobekbox.com sizin için kutuyu dilediğiniz yere götürmekte ve oradan size anılar göndermektedir. Aynı zaman da aynı hayali paylaştığınız kişiler ile bir araya gelebilir, ileriki zamanlarda bu hayallere çocuğunuzun ulaşması için gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Dünyanın birçok farklı yerinden bir araya gelen girişimcilerin oluşturduğu bir sistem olan Göbekbox, bugün milyonlarca farklı hayalleri paylaşan insanlara yardım ediyor ve onların hayallerini gerçekleştirebilmesi için elinden geleni yapıyor. Kültürümüzde önemli bir yeri olan ve birçok kişi tarafından uygulanan göbek bağı gömme ritüelini daha da geliştiren ve tam hedef odaklı olarak sunmaya çalışan bu sistem, ailelere daha büyük hedefler gösteriyor.

Üstelik gönderdiğiniz özel kutulu göbek bağının gömülüp gömülmediğinden emin olmanız için gömülmesini istediğiniz yerden size video veya fotoğraf gönderiliyor. İleride bir gün burayı ziyaret ettiğinizde kendi kutunuzu görebilecek ve çocuğunuzla ilgili dilediğiniz gelecek gerçekleşmişse, hayallerinize kavuşmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz. Eğer sizde umutlarınızı göbek bağına bağlayan biriyseniz mutlaka gobekbox.com adresini ziyaret etmeli ve hayallerinize olan inancınızı güçlendirmelisiniz.

Gobekbox.com sitesine gitmek için tıklayınız.

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*