Destek Bildirimlerinizi Kontrol Altında Tutun

A’dan Z’ye birçok firma destek bildirim sistemlerini kullanmaktadır. Bu sistemin en önemli özelliği müşterilerin yaptığı bildirimlere anında cevap verebilmek, feedback kullanmak ve verilen hizmetin arkasında durulduğunu kanıtlamaktır.

Destek bildirimi sistemlerini aklınıza gelebilecek tüm hizmet ve ürün satışı ve üretimi yapan firmalar kullanmaktadır. Hem müşterilerden gelen geri dönüşleri analiz edebilmek, hem de oluşan hata ve problemlere anında müdahale edebilmek için bu şirketlerin ve firmaların en önemli araçlarından biri olmaktadır.

Helpdesx adlı yazılım ise bu işi sizler için kolaylaştırmayı amaçlayan bir destek bildirimi yazılımıdır. Bu uygulama sayesinde bilgisayardan ürün envanterinizi oluşturabilir, servis noktalarınızı tanımlayabilir ve kullanıcılardan gelen destek bildirimlerini anlık olarak izleyebilirsiniz.

Yine gelen destek bildirimleri hem mail olarak size ulaştırılır hem de Geliştirilen yazılım sayesinde ekranınızda görünür. Gelen kullanıcı taleplerine göre müşterilerinize destek verebilir erteleyebilir veya iptal edebilirsiniz.

Aynı zamanda yapılan tüm işleri Helpdesx yazılımı sizler için kayıt altında da tutacaktır. Bu sayede geriye dönük müşteri memnuniyetini de ölçmenize imkan tanır. Aynı zamanda firma bazında, bayi bazında hatta kategori bazında sizlere analiz ve raporlama yapılır, ufak normlar almanıza da imkân tanınır.

Büyük bir firmasınız ve müşterilerinizden çok yoğun bir şekilde destek bildirimleri alıyorsunuz diyelim. Helpdesx hizmeti tam da bu noktada inanılmaz derecede hızlı bir şekilde bu bildirimleri yanıtlama, iptal etme veya erteleme imkanını sizlere sunuyor. Aynıca mevcut kullandığınız destek bildirimi programıyla Helpdesx yazılımı entegre bile edebilirsiniz.

Aynı zamanda günlük, haftalık veya aylık olarak bildirimlerinizin yedeklerini export edebilir muhasebe veya analiz programlarınızda da kullanabilirsiniz. Çok yönlü bir destek bildirimi paneli olan Helpdesx bu alanda yaşadığınız sorunları kökten çözmek için özel olarak tasarlanmıştır.

helpdesx.com sitesine gitmek için tıklayınız : http://www.helpdesx.com/

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*