Dünya’nın En Güzel Hissi: Annelik

Dünyanın en güzel duygularından biri çocuk sahibi olmaktır. Kendi kanından ve canından oluşan bir bebeği kucaklamak diğer bütün güzel duyguların önüne geçen, benzeri bulunmayan bir histir.

Özellikle annelik duygusu, sadece insanlar için değil tüm canlılar için benzersiz bir olgudur. Evlatlar büyürken en çok annelerle iletişim halinde olması, en temel ihtiyaçların anneler tarafından karşılanması ve annelik içgüdüsü, bebek sahibi olan kadını, erkekten yani babadan bir tık üste taşır.

Her anne çocuğunun sağlıklı doğmasını, doğru beslenmesini ve en iyi şekilde yetişmesini ister. İkinci kez anne olanlar daha önceden edindiği deneyimler sayesinde rahat bir annelik dönemi geçirse de, özellikle ilk defa evlat sahibi olan anneler çoğu zaman deneyimli annelerden öneriler alır, çevreden yardım ister.

Hem ilk kez anne olanlar, hem de daha önce annelik duygusunu tadıp bu duyguyu tekrar tatma şansı bulan anneler için çok faydalı bir platform mevcut. Annemisin.com isimli web sitesi, hamilelikten çocuğun ergenliğine hatta yetişkinliğine kadar olan sürecin en sağlıklı geçmesi adına faydalı makaleler paylaşmaktadır. Annemisin.com bünyesinde hem daha önce annelik konusunda deneyimli yazarların, hem de bu alanda eğitim almış bilgili insanların kaleminden çıkmış makalelere ulaşabilir, bebeğiniz için en doğru adımları atabilirsiniz.

Üyelik seçeneği de bulunan siteye üye olarak, sizin için özel olarak hazırlanmış içeriklere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendi yazılarınızı da site üzerinden yayınlayarak, başka annelerin bilinçlenmesine zemin oluşturarak, kendinizi geliştirme fırsatı da bulacaksınız.

Sadece annelere özel bilgilerden ibaret olmayan sitede bir de “Baba Mısın?” bölümü mevcuttur. Bu alanda da bebeğiniz büyürken ona en doğru şekilde nasıl babalık yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin gelişimi için faydalı kaynak arayışlarınıza bu site üzerinden başlamanızda fayda var.

Öykü Yılmaz tarafından hayata geçirilen annemisin.com sitesine başarılar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*