İnşaat Sektörünün Buluştuğu Platform

İnşaat ve yapı sektörü ülkemizde hızla büyüyen ve oldukça da karlı bir iş kolu haline dönüşmüştür. Bunun sebepleri arasında tabi ki hızla büyüyen nüfusu saymamız gerekiyor. Artan nüfusa paralel olarak milyonlarca insan yeni yuvalarına yerleşmek için arayışa koyuluyor.

Hal böyle olunca inşaat firmaları sürekli yeni projelere imza atıyor. Peki bir inşaat yapmak için alınan malzemeler hiç artmıyor mu?

İnşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan firma ve yerel işletmeleri bir araya getiren platform stokarti.com stok fazlası inşaat malzemelerin firmalar arası satışını amaçlamaktadır. Ellerinde olan fazla inşaat malzemelerinizi platform üzerine yükleyerek satış yapabilir elinizde kalan malzemeleri paraya dönüştürebilirsiniz. Aynı şekilde firmaların ellerinde kalmış olan malzemeleri uygun fiyatlara satın alabilir, inşaat maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Stokarti.com platformu üzerinden platform üyesi olan onlarca firma ile iletişime geçebilir karlı anlaşmalara imza atabilirsiniz. Stokarti.com platformu üzerinde yalnızca inşaat firmaları faaliyet göstermekte olup hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Karlı malzeme alışverişleri için tek yapmanız gereken www.stokarti.com web sayfasını ziyaret ederek platform üyesi olmak ve elinizdeki fazla malzemeleri satışa çıkarmaktır.

Web site üzerinden yedek parçalarınızı, yapı malzemelerinizi, inşaat malzemelerinizi, prefabrik malzemelerini satabilir, diğer firma ve üyelerinden malzeme ve yedek parça satın alabilirsiniz. Siteye üyelik işlemlerinizi yaparken dilerseniz ekonomik, sınırsız, profesyonel ve temel üyelik türlerinden birini seçebilirsiniz.  Ürün satışı yaparken yahut satın alırken stokarti.com sizden herhangi bir komisyon talep etmez, bu sebeple ürünleri daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Stokarti.com sayesinde ellerinizdeki yedek parçaları yahut fazla inşaat malzemelerini anında paraya çevirebilir, yedek parça ve inşaat malzemesine ihtiyacınız varsa bu malzemeleri çok kısa vadede en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Stokartı platformunun üyesi olmak ve uygun fiyatlı alışveriş avantajlarından yararlanmak için şimdi harekete geçin. Türkiye’nin en büyük firmalar arası destek ve ticaret amacı güden inşaat firması platformu olan stokarti.com sizleri beklemektedir. Onlarca üye inşaat firması iş birliği kurmak, diyalog halinde olmak ve ellerinizdeki ürünleri anında nakit paraya çevirmek için doğru yerdesiniz.

http://www.stokarti.com web sitesine gitmek için tıklayınız.

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*