İşletmelerin En Büyük Dostu: Kolayrestoran.Com

Günümüzde pek çok insanın en büyük hayali kendi işletmesini kurmaktır. İnsanlar kendi işlerinin başında olmayı, kimsenin baskısı altında kalmadan, kendi parasını kazanmayı arzu ederler.

İşletme sahibi olmak isteyen çoğu insanın kafasındaki işletme türü cafe ya da restaurant tarzı yerlerdir. Ancak ne yazık ki bir cafe ya da restaurant tarzı işletme açmak oldukça zahmetlidir, bu yüzden isteyen herkes açamaz.

İşletme açmak hem maddi hem de manevi olarak oldukça zordur. Ancak asıl zor olan nokta işletmeyi açtıktan sonra devreye girer. Bir cafeyi ya da restaurantı işletmek, bu tip bir iş yeri açmaktan çok daha zor ve zahmetlidir. İşletme sahipleri iş yerlerinin sağlıklı bir şekilde ticari hayatına devam edebilmesi için yoğun bir çaba sarf ederler. Çalışanların gelip gelmediğini, doğru işleri yapıp yapmadıklarını, işletme adına müşteriyle iletişimini, hırsızlık olaylarını ve daha pek çok durumu sürekli kontrol etmek işyeri sahiplerinin görevidir. Bu tip kontroller sağlanmadığı zaman işler sekteye uğrar.

Ayrıca stok durumları, masa düzenleri, gelir ve gider tablolarının kontrolü de çok önemlidir. Hem işletmenin açık kalabilmesi, hem de kâra geçerek ticari hayatını sürdürmesi için tüm bunların düzgün ilerlemesi mutlak şarttır.

Restaurant ya da cafe sahiplerinin işini kolaylaştırmak için teknolojik çözümler sunan ve alanında önemli bir girişim örneği olan kolayrestoran.com, iş yeri sahiplerinin en yakın dostu olmuş durumda. Site üzerinden pazarlanan iş yeri yönetim sistemleri sayesinde, patronlar işletmelerini çok kolay bir şekilde yönetebiliyor, işlerin düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Tüm bilgisayarlarda masaüstü uygulamasıyla, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda da web uygulamasıyla işletme sahiplerine hizmet veren site üzerinden kamera izlemeleri, stok kontrolleri, çalışan ilişkilerinin kontrolü, masaların durumu ve sipariş alma-mutfağa gönderme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ayrıca işletme sahiplerinin, kolayrestoran.com’un sağladığı kolaylıkları daha iyi anlayabilmesi için uygulamaların demo görüntüleri de site üzerinden erişilebilir durumdadır.

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*