Mikroorganizmalara Karşı Defans : Nanomik Ve Nanobiyoteknoloji

İnsanoğlunun bakterilerle mücadelesi onları öldürme yoluna gitse de bakteriyel enfeksiyonların önüne tamamen geçememiştir. Nanomik firması ise daha farklı bir yöntem ile bakterileri öldürmeden biyofilm formunun önüne geçerek daha güçlü bir savunma duvarı imkânı sağlayabiliyor.

Nanomik, firma olarak daha güvenli ve sağlıklı bir yaşam geçirmek için zararlı mikroorganizmaların engellenmesine ve insanların onlara karşı daha dayanıklı hale gelebilmesine yönelik ürünler geliştiriyor. Ürünler üzerinde mikroorganizmaları yok etmek yerine patojeniteyi engellemek üzerine çalışılıyor.

Temel olarak çalışma konularının başında; bakteriyel sinyal moleküllerinin yakalanması, biyofilm oluşumunu engelleme, biyolojik mücadele ve mikrobiyal hasarların indirgenmesi gelmektedir.

Nanomik uzman çalışma ekibi ve son teknoloji kimya laboratuvarları ile mikroorganizmalara karşı savunma ürünleri geliştiriyor. Bu çalışmalarıyla Nanomik, birçok araştırmada proje desteği almış ve aldığı bu desteklerle ürünlerini daha da geliştirmiş, geliştirmeye de devam etmektedir. Nanomik firması, bünyesinde bulundurduğu laboratuvarları ve know-how ile danışmanlık hizmeti de sunuyor. Sizlere tüm bu hizmetleri üstün teknolojiye sahip çalışma alanlarıyla sunan Nanomik, karşılaştığınız tüm sorunlarda sizlere birçok çözüm yolları üretebiliyor.

Uzman ekibi ve ARGE departmanıyla Nanomik, en iyi hizmet kalitesine ulaşabilmek için her geçen gün kendini yeniliyor ve daha da büyüyerek çalışmaya devam ediyor. Korunaklı ve nitelikli özelliklere sahip ürünler ile tüm dış etmenlere karşı büyük bir savunma sistemi oluşturulabiliyor.

Özellikle yapılan gıda ve su analizleri ile karşılaşacağınız bu temel konularda ki sorunların tamamına çözüm üretiliyor.  Nanomik gıda ve insan sağlığını korumaya yönelik projeleriyle koruyucular üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Getirilen tüm çözüm önerilerinde de doğadan yararlanma yöntemiyle işlemler yürütülüyor.

Ürün geliştirme ve ruhsatlandırma gibi alanlarda da hizmet vermekte olan Nanomik firması, projeleri ve laboratuvar çalışmaları ile alanında daha da büyüyerek kendi kapasitesini her geçen gün daha da geliştiriyor.

Daha ayrıntılı bilgi için http://www.nanomik-tech.com/ web sitesini zitaret edebilirsiniz.

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*