Öğrencilerin Bir Numaralı Destekçisi

Öğrenciler bir ulusun yükselmesi ve ülke içinde ki refahın artması için olmazsa olmaz unsurların başında gelmektedir. Bilim ve akıl çağında onların iyi bir şekilde eğitim alması ve eğitim sonrasında da iyi bir şekilde yönlendirilmesi oldukça önemli bir husustur.

Eğitimin öneminin bilincinde olarak hareket eden Öğrenci Kariyeri Oluşumu, öğrencilerin yaşamakta oldukları en büyük problemlerden olan karşılıksız burs ve iş bulma gibi problemlere ağırlık vermektedir.

2013 yılında kurulan ve öğrencilerin yanında yer almayı hedefleyen, öğrencilerin sorunlarına çözüm odaklı çalışmaya gayret eden ogrencikariyeri.com Çeşitli Faaliyet grupları içerisinde yalnızca üniversiteli öğrencilere değil aynı zamanda lise öğrencileri içinde çalışmalar yapmaktadır.

Ogrencikariyeri.com Üniversite Öğrencileri İçin Neler Yapıyor?

1-Güncel burs ilanlarını yayınlıyor ihtiyacı olan öğrenciler ile burs vermek isteyen hayırseverleri bir araya getiriyor,

2-Öğrencilere staj yapabilecekleri firmalar ile buluşturuyor, okullarında öğrenmiş oldukları bilgileri pratik beceriye dökmelerine yardımcı oluyor,

3-Kişisel gelişim konularında eğitim programları ve kariyer notları düzenliyor,

4-Saha tecrübeleri kazanmaları için buluşma günleri düzenliyor.

Ogrencikariyeri.com Lise Öğrencileri İçin Neler Yapıyor?

1-Öğrenci kariyeri lise öğrencilerinin en temel sorunu olan meslek seçimine parmak basıyor. Hemen hemen her iş kolundaki mesleklerin tanıtımlarını yapıyor ve lise öğrencilerinde doğru meslek seçimi konusunda yardımcı oluyor.

2-Üniverisite fırsatlarını lise öğrencilerinin ayağına getiriyor. Vakıf ve devlet üniversitelerin eğitimleri konusunda öğrencilerin işin uzmanlarından yardım almalarını sağlıyor. Doğru meslek ve doğru okul seçimi konusunda liseli bireylere yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Öğrencikariyeri.com öğrenci kulüplerini de yalnız bırakmıyor, yapmak istedikleri etkinlikler konusunda proje desteği, kişisel gelişim ve kültürel donanımlarını sağlamaları açısından konuşmacı ve eğitimci desteği sağlıyor.

Kulüp olarak yahut bireysel olarak, ihtiyaçlarınız hayata geçirmeye hazırlandığını projeleriniz için Öğrenci Kariyeri oluşumuna ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan her konuda ogrencikariyeri.com ailesinden destek alabilirsiniz. Web sayfası üzerinde bulunmakta olan iletişim butonu vasıtasıyla adres ve telefon numaralarımızdan bu oluşuma ulaşabilir, başvuru formunu doldurarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*