Size Uygun Tarifeye En Hızlı Şekilde Başvurun

İletişim insanlığın ilk yıllarından itibaren en temel ihtiyaç olarak bilinir. Dillerin oluşmasından itibaren, özellikle yazının bulunmasıyla devam eden süreçte yüzyıllardır iletişim kanalları sürekli gelişmiştir. Günümüz dünyasında aynı anda farklı yerlerdeki işleri yürütmek için anlık iletişim olmazsa olmazdır. Anlık olarak birden fazla yerde bulunmaya imkân olmadığı için cep telefonları günümüzün en temel iletişim aracı haline gelmiştir.

Hal böyleyken cep telefonlarının iletişim işlevini sağlayan pek çok farklı firma da bu pazarda rekabet etmeye başlamıştır. Ülkemizde Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom olmak üzere 3 farklı firma cep telefonu operatörü olarak hizmet vermektedir.

Her operatör cep telefonu sahiplerinin kendi hatlarını kullanması için çeşitli kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar dâhilinde tarifeler ve paketler oluşturur. Ancak bunların sayısı takip edilemeyecek kadar fazladır. Kamu personeline ayrı, öğrenciye ayrı, emekliye ayrı ve daha birçok farklı gruba ayrı olarak tarife ve paket hazırlayan şirketlerin toplamda yüzlerce seçeneği mevcuttur. Bu kadar fazla seçeneğin arasından size uygun olanı bulmak için ya çok geniş bir araştırma yapmak zorunda kalırsınız ya da tarifebilir.com’la tanışmak durumunda olursunuz.

Tarifebilir.com’un sağladığı hizmet basit gibi görünse de aslında insanları çok büyük bir yükten kurtarmaktadır. Operatörlerin yüzlerce farklı seçeneği arasından size uygun olanı bulmak bu web sitesi sayesinde oldukça kolaydır. Farklı seçeneklerdeki dakika, internet ve SMS miktarlarından size uygun olanları görebilir, bunlar arasından en uygun fiyatlısını seçebilirsiniz.

Tüm bunların dışında seçtiğiniz pakete başvurmak için operatörlere ulaşmak için ayrıca uğraşmanıza da gerek yoktur. Paketinizi seçtikten sonra başvuru için tarifebilir.com’u kullanabilirsiniz.

Yeni numara alırken ya da numaranızı farklı bir operatöre taşırken bu web sitesinden mutlaka faydalanmalısınız. Günlük hayatın yorucu temposu içinde bu işinizi en kısa sürede halletmeniz tarifebilir.com sayesinde mümkündür.

Serkan Türkoğlu tarafından kurulan tarifebilir.com aynı zamanda Sabancı SuCool tarafından desteklenmektedir.

Sezgin Anlama hakkında 34 makale
Yazılımcı | Girişimci | Aile Babası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*