Teknolojik Cihazlarınızın Bakımını Güvenilir Bir Ortamda Yaptırın

Cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Hem kişisel olarak yapılan işler ve eğlence amacıyla, hem de kurumsal firmaların her türlü işlemleri için bu teknolojik cihazlar olmazsa olmazdır.

Telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar sürekli olarak kullanılan teknolojik aletler olduğundan, belirli bir süre sonra arıza verebilir, işlemlerde aksamalar yaratabilir. Hele ki cihazınızda önemli veriler bulunurken arızalandıysa mutlaka çok güvenli bir serviste tamire vermeniz gerekir.

Teknolojik aletlerin bu kadar yaygınlaşması, beraberinde yeterli deneyime ve bilgi birikimine sahip olmadan tamir hizmetlerini ve işletmeleri de beraberinde getirmiştir. Arızalanan cihazlarınızı işini tam anlamıyla profesyonel olarak yapmayan bir servise verdiğinizde hem verileriniz kaybolabilir, hem de cihazınızla vedalaşmak zorunda kalabilirsiniz.

İzmir’de yıllardır hizmet veren güvenilir bir firma, bu tip ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verebilecek bilgi birikimine sahiptir. Dedeoğlu Bilgi İşlem şirketi, bilişim alanında 1999 yılından beri hizmet veren, hem kişisel cihazların hem de kurumlara ait cihazların bakımını ve servis ihtiyacını karşılayan güvenilir bir firmadır. Tamirji.com isimli site üzerinden tüm Türkiye’ye servis hizmeti verirken, teknik servis işlemlerini en iyi şekilde İzmir’deki teknolojik laboratuvarında gerçekleştirmektedir.

Firma üzerinden hizmet alabileceğiniz alanlar oldukça geniştir. Telefonunuzun her türlü tamirinden, yazılımsal sorunlarına; tabletlerinizin bakımına ve tamir ihtiyacına, masaüstü bilgisayarların teknik detaylarına ve yazılımsal ihtiyaçlara, notebook bakımı ve servisine kadar her türlü cihazın, pek çok ihtiyacını uzman ekibiyle karşılamaktadır. Bunların yanı sıra kaybolma tehlikesinde olan ya da silinmiş verilerinizin kurtarılması konusunda da profesyonel destek sağlamaktadır.

Tüm işlemlerinde onarım süresini en kısa tutan Tamirji.com, aynı zamanda her türlü tamir işleminde kullanılan yedek parçaları da orijinallerinden seçmektedir. Hizmetlerindeki temel düşüncesi %100 müşteri memnuniyeti olan firmaya, her türlü teknolojik cihazınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Tamirji.com web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*