Tüm İletişim Ağlarınız Tek Bir Platformda : Spechy.com

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte firmaların dijitalleşme süreçlerinin ilk adımında müşterileri ile birebir anlık iletişim kurabilecekleri bir platform inşa etmek düşünülmüş ve bu vesileyle canlı destek ile call center gibi farklı sistemler kurulmuştur.

Bu sayede müşteriler her an aldıkları hizmet veya ürünler için karşılarında muhatap bulabiliyor, durumları izah etme şansına erişebiliyorlar. Müşteri memnuniyeti için oldukça etkili ve önemli bir sistem olan bu iletişim ağları, aynı zamanda birebir iletişim ile sorun çözümlerinin de odak noktasını oluşturuyor.

Fakat bu sistemlerin en büyük eksikliklerinden biri hepsinin bir arada bulunmaması. Bu sebeple firmalar Call Center için ayrı bir sistem ve ayrı bir ekip kullanırken, canlı destek veya E-Posta için ayrı ekipler ve sistemler kurmak zorunda kalıyor. Bu artan iş gücü ile beraber yükselen giderler anlamına geliyor.

Bu konudaki şirketlerin hem giderlerini azaltmak hem de sistemin daha stabil ve işler bir halde çalışmasını sağlamak amacıyla ortaya çıkan bir girişim olan Spechy, özellikle firmaların müşteri ilişki ve iletişim sistemlerini oldukça kolay bir çalışır sisteme dönüştürüyor.

Çok kanallı bir iletişim sistemi olan Spechy; E-Posta, Telefon, Canlı Destek, Video ve sosyal medya yolu ile kurulan iletişimleri tek bir ara yüz sayesinde kullanıcıya sunuyor. Bu sayede her farklı iletişim kanalını kontrol etmek için tek bir sistem kullanmak hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edilmesine olanak sağlıyor.

Aynı zamanda bu sistem sayesinde müşterilerinizle kurduğunuz iletişimin kalitesi ve hızı artıyor, bunun da memnuniyet olarak geri dönüşlerini alarak firmanızın büyümesine katkı sağlıyor. Özellikle tek bir platform vasıtası ile bu iletişim kanallarının tamamının kontrol edilebilir olması büyük küçük fark etmeksizin tüm firmalar için oldukça faydalı bir sistem.

Metin Ögetürk tarafından kurulan Spechy aynı zamanda bir Sucool girişimidir,

Kendisine başarılar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*