Tüm Marka İndirimleri ve Katalogları Tek Tıkla Elleriniz Altında

Üretimin arttığı 21.yy’da bireylerin ihtiyaçları da paralel olarak artış göstermektedir. Bu sebeple binlerce aynı hizmeti veren firmalar ve hizmet sektörleri doğmuştur. Hepsini takip etmek, fırsatlarından yararlanmak ise oldukça güç bir iştir.

Fakat, caddedenevar.com sizlere tam olarak bu hizmeti sunuyor. Otomobilden, mobilyaya, giyim ürünlerinden kozmetiği, teknolojiden gıdaya kadar pek çok kategoride onlarca ürüne tek tık ile ulaşabilirsiniz. Caddede ne var platformundan yalnızca kullanıcı olarak değil ayni zamanda mağaza sahibi olarak da yararlanmanız mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken ‘’sende yayınla’’ butonuna tıklayarak mağazanızı oluşturmaktır. Kendi mağazanızı oluşturarak indirim fırsatlarınızı ve kampanyalarınızı cadde de ne var platformu üzerinden yayımlayabilirsiniz.

Cadde’nin Fırsatları Sizi Bekliyor

www.caddedenevar.com sizler için farklı firmaların indirim bültenlerini ve broşürlerini paylaşıyor ve sizleri indirim fırsatlarından haberdar ediyor. Firmaların indirim kampanyalarının başlamasına paralel zamanda firma broşürleri web sayfasında yer almakta, yayınlanmaktadır. Onlarca firma broşür ve kampanyalarını tek bir platform üzerinden takip etmeniz mümkündür. Cadde de ne var platformu üzerinden ilgi alanlarınızı ve ihtiyaç kategorilerinizi belirleyebilir yeni yayınlanan ürün ve kataloglarından anında haberdar olabilirsiniz. Cadde de ne var platformu sayesinde firma indirimlerinden, kampanyalı mağazalarından ve ürünlerinden en uygun fiyatlı olanlarını belirleyebilir, ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünlere müthiş indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Cadde de ne var platformu il ve ilçe bazında arama yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bu da size bulunduğunuz il ve ilçedeki ürünleri ve mağazaları hızlı bir şekilde tarama imkânı sunmaktadır. En yeni indirim kampanyalarından oturduğunuz yerden haberdar olma imkânı sunan Cadde de ne var platformu sizleri beklemektedir. Kendi mağazanızı açarak ticaret dünyasının kapılarını kendinize aralamayı istemez misiniz? www.cadddedenevar.com sizlere fırsat kapıları sunuyor. Sizde dilerseniz “Cadde de ne var?” platformu üzerinden mağazanızı kurun, dilerseniz mağaza kataloglarını takip ederek indirimli fiyatlara alışveriş yapma keyfini doyasına yaşayın.

Aynı zamanda İTÜ Çekirdek girişimi olan CaddedeNeVar ekibine başarılar diliyoruz.

Paylaşın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*